Please enable JS

Ovládání přes internet až 5 modulů

OVLÁDÁNÍ 5


5 900 Kč bez DPH 21%
7 139 Kč s DPH 21%

Dostupnost: Skladem
Produkt. kód: 1491100307
EAN: 859-1-13-100175-9
Záruka: 36 měsíců


Přednastavený balíček vzdáleného ovládání přes internet 2 až 10 zařízení (dle počtu modulů 1 až 5). V rámci balíčku lze objednat až 5 reléových modulů eXpander. Cloudová služba pro tuto konfiguraci je zcela zdarma.


Systém vzdáleného ovládání přes internet umožňuje prostřednictvím 1 modulu ovládat jakákoliv 2 nezávislá zařízení. Bezplatná cloudová služba Otevření dveří zahrnuje licenci a software Aktion pro kontrolu vstupu a technickou podporu výrobcem systému na 90 dní.

Vzdálené ovládání nemusí sloužit pouze pro firemní využití, můžete s ním snadno zapnout topení na dálku před příjezdem domů, hromadně ovládat rolety, světla nebo otevírat branku návštěvám a to vše ze svého mobilního telefonu nebo počítače. Pro firemní využití je možné reléový modul zakoupit také ve spojení s docházkovým a přístupovým systémem a to v rámci jednoho účtu. To umožňuje z jedné aplikace evidovat docházku vašich zaměstnanců, nastavovat oprávnění ke vstupu konkrétních osob nebo vzdáleně ovládáte jakákoliv zařízení.

Systém zvládnete bez problému nainstalovat zcela sami, v takovém případě v objednávkovém procesu zvolíte verzi "Samoinstalační balíček". Pokud se nechcete zabývat instalací svépomocí, systém Vám nainstaluje náš technik (naleznete v objednávkovém procesu).

S nákupem přes online shop navíc získáváte v případě nespokojenosti 30 denní garanci vrácení peněz a prodlouženou záruční lhůtu na 36 měsíců.

DŮLEŽITÉ

Pokud chcete objednat více jak 5 modulů, objednávku realizujte pomocí ONLINE KONFIGURÁTORU.

Univerzální integrační a ovládací jednotka pro řízení libovolných zařízení a připojení externích snímačů karet. S novým eXpanderem lze jednoduše rozšířit stávající systém. Kombinace s mobilní aplikací Aktion umožňuje pohodlně ovládat vše, co zrovna potřebujete. Usnadněte si život.

ZÁKLADNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

  • Vzdálené ovládání elektronických zařízení
  • Průmyslové provedení
  • Univerzální integrační a ovládací jednotka
  • Ethernet připojení 10/100 Mbit
  • PoE napájení
  • 2x reléový beznapětový výstup NO/C/NC
  • 2x Wiegand vstup pro jakékoliv snímače karet
  • Vstup pro tlačítko a dveřní (magnetický) kontakt
  • Šifrovaný přenos dat AES 256 bitů
  • Možnost zálohy napájení v případě výpadku elektrického proudu

TECHNICKÉ PARAMETRY

Typ Cloudový reléový modul pro vzdálené ovládání 1 systému
Napájecí napětí 12V DC nebo PoE třída 0
Max. proudový odběr 157 mA
Integrované relé C/NO/NC
Vstupy Dveřní magnetický kontakt, tlačítko
Připojení Ethernet 10/100 MBit
Provozní teploty -25°C až +60°C
Rozměry (Š x V x H) 150,6 x 120 x 25 mm
Krytí IP40
/ MĚSÍČNĚ
0
OTEVŘENÍ DVEŘÍ

POČET MODULŮ

0
5
10
Zvýhodněná cena 0 Kč měsíčně platí při ročním intervalu plateb. Při měsíčním intervalu plateb platí standardní cena 0 Kč měsíčně.
Pro objednání velikosti licence do 5 modulů využijte tento přednastavený balíček, pro velikost licence 10 modulů přejděte do KONFIGURÁTORU.
Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

doprava zdarma
technická podpora
samoinstalační verze
30 denní garance vrácení

AKTION NEWSLETTER