Please enable JS
Zařízení
Cloud
Instalace
Kontakt
Platba
Shrnutí

VYTVOŘTE SI NABÍDKU
NEBO OBJEDNÁVKU

NEJVÍCE PRODÁVANÉ

PŘEDNASTAVENÉ BALÍČKY
PRO SNADNÉ OBJEDNÁNÍ


30 denní garance vrácení
36 měsíců záruka
doprava zdarma
samoinstalační verze

NOVÍ ZÁKAZNÍCI

9 aaaaa

­

9 aaaaa

­

9 aaaaaaa

­

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

JAK MŮŽEME SYSTÉM (ZBOŽÍ) OBJEDNAT?
Nejjednodušší forma objednávky je online objednávka prostřednictvím PŘEDNASTAVENÝCH BALÍČKŮ, které jsou komplexním řešením, včetně možnosti objednat si doplňková příslušenství. V případě nevyhovujícího nastavení balíčku využijte KONFIGURÁTOR, v kterém si snadno sestavíte objednávku dle vašich požadavků. Pokud si s objednávkou nebudete vědět rady, využijte online chat nebo volejte 800 146 255 (Po-pá, 8-16 ).
CO JE AKTION CLOUD?
Online platforma docházkového a přístupového systému, která je instalována na cloudovém řešení Microsoft Azure. Aktion CLOUD tedy představuje online aplikaci, databázový a komunikační (řídící) server, což je vše, co potřebuje každá softwarová aplikace tohoto typu. Vše je tedy instalováno v cloudu a vy se tím nemusíte při pořizování systému zabývat, stačí vám pouze připojení k internetu.
CO SE STANE V PŘÍPADĚ VÝPADKU INTERNETU?
Systém pracuje v offline režimu. Snímače z pohledu uživatele fungují úplně stejně jako v online režimu, jen se záznamy (pracovní přerušení, průchody) neodesílají na cloud, ale zůstávají v paměti snímače, který je schopen uložit až 130 000 záznamů. Po obnovení internetu se data automaticky odešlou. V offline režimu nelze využívat web, tablet nebo mobilní aplikaci.

AKTION NEWSLETTER